- SUPERWOMAN -

Dostawa: 2-5 dni

90.00 PLN

SUPERWOMAN - każda z nas jest! Milion misji do ogarnięcia. Nie kończąca się lista to do. Twoim napojem mocy jest kawa czy herbata? Nie wiesz jak to wszystko udaje się połączyć? My wiemy! Jesteś totalnie suuuuuuuper!
A gdybyś zapomniała na moment - US Ci przypomni!


Jak wybrać odpowiedni rozmiar?

1. Zmierz obwód nadgarstka w miejscu, w którym bransoleta będzie noszona (ściśle, tuż przy skórze). Aby dany US leżał jak ulał, zawsze dodajemy zapas, dzięki któremu bransoleta z łatwością się zapina i swobodnie układa.

2. Wybierz "swój" rozmiar (S - 15cm, M - 16cm, L - 17cm) z naszej tabeli rozmiarów LUB zapisz go w polu komentarza - jeśli pomiar obwodu obiega od standardu (gdyby pole komentarza umknęło Twoim oczom, czekamy na informację pod mailem: sendusaword@gmail.com)


Jak długo trwa realizacja zamówienia?

Migiem! Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby US'y opuszczały pracownię w przeciągu 1-2 dni roboczych od momentu zaksięgowania płatności na naszym koncie.

Jeśli zależy Ci na ultraszybkiej wysyłce, koniecznie zaznacz to w komentarzu do zamówienia lub mailu - wyścigi z czasem to nasza specjalność!


US jako prezent? Dobry wybór!

Każda bransoleta wędruje w świat zapakowana w piękne, białe pudełko opatrzone naszą flagową naklejką - czarnym serduszkiem. 

Jeśli marzy Ci się kartka z dołączonymi do prezentu życzeniami - nic prostszego - wystarczy, że napiszesz nam, co i komu mamy skrobnąć od serca :).

Jak to jest zrobione?!

Wszystkie nasze bransolety i naszyjniki materializują się w pełni analogowo - w naszych dłoniach. Zanim dane słowo stanie się US'em - mierzymy i docinamy odpowiedniej dlugości drut, pieczołowicie go polerujemy, wyginamy w różnorakie pętle, linie skośne i zawijasy, wreszcie - dociskamy i szlifujemy - wszystko to robimy ręcznie, z ogromną precyzją, cierpliwością i absolutnym oddaniem.

Ponieważ US'y zapisywane są w stali szlachetnej w odpowiedzi na konkretne zamówienie, mogą nieznacznie różnić się między sobą, choć na ogół te różnice wychwytujemy tylko my ;).

No i najważniejsze - US'y to prawdziwe jubilerskie ASY -  zniosą wszystko! Nie straszny im chlor zawarty w wodzie, alkohol obecny w perfumach, czy jakakolwiek kosmiczna substancja, z którą mogą mieć do czynienia Twoje nadgarstki podczas codziennych eskapad. Jesteśmy ogromnie dumne, że możemy napisać to z pełną, konsumencką uczciwością - oddajemy w Twoje ręce produkt niezniszczalny (gdyby nie daj Bóg stało się inaczej - wszelkie reklamacje uwzględniamy w trymiga pod mailem: sendusaword@gmail.com ).

Skład: stal szlachetna 100%

Przesyłka kurierska - 15 zł

Paczka priorytetowa - 11 zł