ASYUS'y to litery i słowa zamknięte w stali. Myśli sterowane z pozycji nadgarstka.


Oferujemy autorskie, w 100% wytwarzane ręcznie bransolety i naszyjniki, szlachetne surowce - stal, srebro i złoto.

Dla każdego, kto szuka kompromisu między tatuażem, biżuterią a spersonalizowanym komunikatem. Szczególnie polecane wszystkim tym, którzy bezskutecznie poszukują dedykowanych prezentów dla osób im bliskich :). 


Powiedz nam co jest dla Ciebie ważne, co Cię inspiruje, motywuje albo dodaje otuchy - zrealizujemy wybrane przez Ciebie słowo jak tylko zapragniesz - na wymiar, na prezent, z czułością i dbałością o detal, z pozytywnym przekazem, dobrą myślą. 
US`y zrodziły się z marzenia o detalu, który będzie wzbogacał - estetycznie i tożsamościowo, głębokiego przeświadczenia o tym, że słowo jest niezwykle żywym i sprawczym tworem oraz przeogromnej tęsknoty za przestrzenią (ot, choćby tą wirtualną), w której poza rzetelnym rzemiosłem wyjątkowo ważny będzie drugi człowiek - jego czas, potrzeby i marzenia, jego historia, pomysły, wyobraźnia, a nade wszystko - poczucie, że jest w dobrych rękach.


Staramy się, aby wirtualna przestrzeń, której jesteś gościem, była miejscem dobrym i ciepłym, przychylnym wszelkim szalonym pomysłom. Robimy, co w naszej mocy, aby w szybkim tempie rozwiewać wątpliwości, odpowiadać na pytania, konsultować wzory, doradzać i pomagać w sytuacjach podbramkowych.

Każde swoje działanie opieramy na zasłyszanym kiedyś stwierdzeniu, że jedynie rzeczy trwałe, piękne i funkcjonalne mają szansę wytrzymać próbę czasu, dlatego dokładamy wszelkich możliwych starań, aby US'y były jego odzwierciedleniem.


Ponieważ każde zamówienie i osoba, która za nim stoi, jest dla nas absolutnie wyjątkową historią, a estetyka jest dla nas równie ważna, jak funkcjonalność, każdy US wyrusza w świat zapakowany na prezent. 


Jeśli to Twoje pierwsze spotkanie z nami, wiedz, że najbardziej na świecie uwielbiamy realizować zamówienia indywidualne - słowa ważne, motywujące, nadające kierunek, a przy okazji - poznawać te niesamowite opowieści, które kryją się za konkretnymi wyborami :). Na przestrzeni ostatnich czterech lat powołałyśmy do życia ponad trzy tysiące słów w różnych językach - od ojczystego, po... koreański (serio!). I wciąż mamy apetyt na więcej :)


Jakieś słowo przemówiło do Ciebie? Zapraszamy do zakładki TWOJE SŁOWO

A może w zakładce SKLEP któryś z popularnych US'ów sam wpadnie Ci w oko?